Stolové desky

Přestože se naše firma Galavito s.r.o. primárně zaměřuje na vývoj a výrobu inovativních vyhřívaných stolových podnoží Galavito Heating Table, jsme připraveni našim zákazníkům splnit jakékoliv přání a dodáváme kvalitní stolové desky od českým či světových výrobců.

Tvarově lisované laminované stolové desky od těchto spolehlivých výrobců odolají venkovním podmínkám. Výhodou těchto laminovaných desek je, že si zákazník může vybrat ze široké škály rozměrů a dekorů. Stolové desky prodáváme také samostatně bez nutnosti zakoupení našich vyhřívaných stolových podnoží Galavito Heating Table.

V případě zájmu o zpracování individuální nabídky stolových desek nás neváhejte kontaktovat na info@galavito.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

Neváhejte nám napsat a rádi Vám poradíme nebo vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku

Fields marked with an * are required

Napište nám o kolik stolových desek máte zájem, jaký rozměr, typ a jaký dekor se Vám nejvíce líbí. Rádi Vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a budeme Vás informovat o termínu dodání.

 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a uděláme vše proto, abychom mohli splnit Vaše přání a požadavky.

 

Můžete nám také napsat, pokud se chcete na cokoliv zeptat, nebo pokud máte dotaz týkající se stolových desek nebo našeho vyhřívaného stolku Galavito Heating Table.

 

info@galavito.cz

+420 736 177 368