SM France stolové desky pro restaurace na zahrádky

Dalším známým výrobcem stolových desek pro restaurace a kavárny je francouzská firma SM France. Werzalitové stolové desky, jak se odborně nazývá materiál, ze kterého jsem vyrobeny, je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Díky technologii výroby stolové desky SM France nemají žádné lepené kraje (spoje) a nemůže tak dojít k jejich poškození vlivem tekutin. Tvarově lisované laminované stolové desky vytvořené přímo pro gastronomické provozy se vyznačují snadnou údržbou a širokou škálou barev, dekorů a rozměrů.

Logo SM France

Mezi nejběžnější rozměry vhodné pro naše vyhřívané stolky Galavito Heating Table patří 70×70 cm pro model RESTO a kulaté desky o průměru 70 nebo 80 cm pro model BISTRO. Stolové desky SM France jsou vhodné pro naše vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table, na které se snadno přimontují 8 samořeznými šroubky do dřeva.

Nejpopulárnější dekory jsou:

Na přání však také můžeme zajistit další dekory stolových desek či desek s firemním logem, nebo reklamním potiskem. Kontaktujte nás a rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Dodací lhůty

Standardní dodací lhůta stolových desek je 2-6 týdnů. Kratší termín dodání je možný po ověření skladové dostupnosti u výrobce.