Topalit stolové desky pro venkovní použití

Naše firma Galavito s.r.o. přímo spolupracuje s rakouskou firmou Topalit, která patří mezi špičkové výrobce stolových desek vhodných pro venkovní použití a do interiéru. Stolové desky Topalit jsou vhodné na naše vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table, ale hodí se také na jakékoliv jiné centrální stolové podnože.

Topalit Logo

Stolové desky Topalit ocení zejména profesionální gastroprovozy (restaurace, kavárny a bary), jelikož jsou zde vystaveny nadměrnému užívání, které by levné desky nevydržely. Stolové desky také dodáváme soukromým osobám, které ocení na venkovním posezení stolové desky nejvyšší kvality.

Nejmenší čtvercové stolové desky jsou dodávány ve velikosti 60 x 60 cm a kruhové desky začínají od průměru 60 cm. V nabídce máme dále rozměry 70×70 cm, 80×80 cm a další. Pro individuální nabídku stolových desek nás kontaktujte. Díky široké nabídce stolových desek lze tedy efektivně využít prostor a optimálně uspořádat interiér každé restaurace či kavárny.

Stolové desky Topalit se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a jsou vhodné jak do interiéru, tak hlavně na venkovní použití, jelikož odolávají UV záření a povětrnostním vlivům. Díky naší přímé spolupráci s rakouským výrobcem laminovaných stolových desek Topalit, můžeme našim zákazníkům nabídnout širokou škálu tvarů a také originálních dekorů.

stolové desky

Firma Topalit nabízí barvy a dekory ve 4 designových kategoriích:

  • Stone (kamenné dekory)
  • Wood (dřevěné dekory)
  • Design (zajímavé a nevšední designové dekory)
  • Uni (jednobarevné dekory)

Podrobnější nabídku velikostí a dekorů stolových desek Topalit najdete zde.

Výroba lisovaných laminovaných desek Topalit probíhá v Rakousku a kvalita je důsledně kontrolována v průběhu celého výrobního procesu. Stolové desky Topalit jsou vyrobeny pouze ze dřeva z PEFC certifikovaných lesů, bez použití tropického dřeva. Stolové desky jsou také plně recyklovatelné.

topalit venkovni pouziti

Kompaktní dřevovláknité stolové desky vynikají vysokou pevností a odolností proti vnikání vlhkosti. Povrchová úprava desky je speciální odolná vrstva XD surface, která velmi dobře odolává mechanickým nárazům i vlivům počasí. Tento speciální povrch se vyznačuje vynikající mechanickou odolností proti poškrábání a nárazům, takže stolové desky vydrží i poměrně hrubé zacházení, např. při každodenním uklízení venkovní zahrádky.

  • Odolná povrchová úprava XD surface – Extra Durability – odolné proti mechanickému poškození, poškrábání a nárazům
  • Snadná údržba a jednoduché čištění stolové desky
  • Stolové desky vhodné pro venkovní použití – odolné vlivu počasí a UV záření
  • Stolové desky odolné proti vysokým teplotámkrátkodobě 180°C, dlouhodobě 90°C

Dodací lhůty

Standardní dodací lhůta stolových desek je 2-6 týdnů. Kratší termín dodání je možný po ověření skladové dostupnosti u výrobce.

Neváhejte nám napsat a rádi Vám poradíme nebo vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku

Fields marked with an * are required

Napište nám o kolik stolových desek máte zájem, jaký rozměr, typ a jaký dekor se Vám nejvíce líbí. Rádi Vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a budeme Vás informovat o termínu dodání.

 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a uděláme vše proto, abychom mohli splnit Vaše přání a požadavky.

 

Můžete nám také napsat, pokud se chcete na cokoliv zeptat, nebo pokud máte dotaz týkající se stolových desek nebo našeho vyhřívaného stolku Galavito Heating Table.

 

info@galavito.cz

+420 736 177 368